O Nás

Naše firma vznikla již v roce 2016. Původně jsme si pro soukromé účely pořídili menší stan 6x3m, výčepní zařízení, a gril na kýtu. Když jsme už 3 léto půjčovali toto vybavení po známých a přátelích, napadlo nás, že tato služba tu v našem okolí chybí a rozhodli jsme se, že naše vybavení nabídneme i Vám. Proto jsme trochu zainvestovali a začátkem roku 2018 jsme pořídili několik profesionálních stanů, grilů, výčepních zařízení, a další příslušenství. Tímto krokem začala naše cesta.

Od této doby jsme zajistili spousty oslav, svateb, narozenin nebo jen posezení s přáteli a nasbírali mnoho zkušeností, které si sebou bereme na každou další novou zakázku. Dnes pro nás není problém zajistit vybavení na malé rodinné akce až po velké firemní večírky nebo větší svatby.

Z vlastních zkušeností víme, že nejdůležitější v této době je nejenom dobrá cena ale také kvalita. Proto se snažíme mít naše ceny příznivé a profesionální vybavení, jež naplní Vaše očekávání.

Je pro nás velice důležité, zajistit i profesionální, ale i osobní přístup ke každému zákazníkovi. Velmi nám záleží na Vaší spokojenosti s našimi službami.